Plebiscyt „Sportowiec roku powiatu otwockiego”

Jest mi bardzo miło poinformować, że zostałem nominowany w organizowanym przez Izbę Przedsiębiorców Powiatu Otwockiego plebiscycie w kategorii „Sportowiec roku powiatu otwockiego”
Głosować można wysyłając SMS o treści sport.2 na numer 4628
Dziękuję za każdy oddany na mnie głos
.

Plebiscyt na FB
Zaszufladkowano do kategorii Info, Sport | Otagowano , , , , , , , , , , , , | Dodaj komentarz

Kalendarz 2020

Wyścigi handbike 2020
(maratony i biegi uliczne)

  1. Orlen Warsaw Marathon – odbędzie się w nowym terminie i zmienionej formule
  2. PKO Cracovia Maraton – 26.04.2020
  3. Półmaraton Opolski (?) – 09.05.2020
  4. Bieg Fiata (Bielsko Biała) – Maj 2020
  5. Bieg Piastowski – Kruszwica–Inowrocław – Maj 2020
  6. Pszczewska Dwudziestka – 10.05.2010
  7. Europa Marathon (Görlitz-Zgorzelec) – 07.06.2020
  8. Półmaraton Mleczny (Korycin) – Czerwiec 2020
  9. Bieg Powstania Warszawskiego – sierpień 2020
  10. Bieg 1920 (Radzymin) – 15.08.2020
  11. Czteroetapowy Bieg Pokoju Pamięci Dzieci Zamojszczyzny (Zamość) – Sierpień 2020
  12. Wrocław Maraton – 20.09.2020
  13. Maraton Pokoju – (Słowacja) – 4.10.2020
  14. Poznań Maraton – 18.10.2020
  15. Bieg Niepodległości (Warszawa) – 11.11.2020

Letnie Igrzyska Paraolimpijskie Tokyo 2020

Jazda indywidualna na czas – 1.09.2020 (klik!
Wyścig ze startu wspólnego – 2.09.2020 (klik!)

XII Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Szosowym Niepełnosprawnych
– lipiec 2020

UCI Para-cycling Calendar (klik!)

EHC RACE CALENDAR 2020 (klik!)

Race Date Event
1.14/02Salinas Race – Lanzarote ITT (Spain)
2.15/02Vuelta Playa Blanca RR – Lanzarote (Spain)
3.11/04Rosenau RR (France)
4.20-22/05Upper Austria tour Stages 1-3 first place in a single race gives 1 point, second place 2 points etc. With same amount of points the result of the time trial is leading.
5.23-24/06Upper Austria tour Stages 4-5 first place in a single racegives 1 point, second place 2 points etc. With same amount of points the result of the last race is leading.
6.26/09Lugano ITT (Swiss)
7.2&/09Lugano RR (Swiss)
8.25/10San Remo (Italy)

5 of the 8 results will count for the final ranking

Zaszufladkowano do kategorii Handbike, Info, Sport | Otagowano , , , , , , , , , , , , , , , , , , | Dodaj komentarz

Srebrno brązowe Mistrzostwa Polski

Siódmy udział w Mistrzostwach Polski w Kolarstwie Szosowym Osób Niepełnosprawnych przypieczętowałem dwoma medalami, srebrny w wyścigu ze startu wspólnego i brązowy w jeździe indywidualnej na czas.

Wyścig ze startu wspólnego (kat. MH5):

  1. Plewa Krzysztof (GTM VELOAKTIV) 2:01:13
  2. Małek Piotr (GTM VELOAKTIV) 2:01:22
  3. Misztela Witold (IKS SMOK ORNETA) 2:11:03
  4. Cymerman Błażej (GTM VELOAKTIV) 2:18:14
  5. Gorzkowicz Sławomir (GTM VELOAKTIV) 2:20:31
  6. Zieniewicz Sławomir (START Białystok) 2:36:41
  7. Wątor Robert (START Nowy Sącz) 2:39:07
  8. Długosz Artur (GTM VELOAKTIV) DNS

Jazda indywidualna na czas (kat.MH5):

1. Plewa Krzysztof (GTM VELOAKTIV) 8:18
2. Misztela Witold (IKS SMOK ORNETA) 10:06
3. Małek Piotr (GTM VELOAKTIV) 10:18
4. Cymerman Błażej (GTM VELOAKTIV) 10:25
5. Gorzkowicz Sławomir (GTM VELOAKTIV) 11:16
6. Wątor Robert (START Nowy Sącz) 12:23
7. Zieniewicz Sławomir (START Białystok) 13:19

Zaszufladkowano do kategorii Info | Otagowano , , , , , , , , , , , , , , , , , | Dodaj komentarz

Trener wsparcia

Zaszufladkowano do kategorii Info | Otagowano , , , , , , , , , | Dodaj komentarz