14. PKO Cracovia Maraton (zapowiedź)

Pierwszy start w sezonie 2015

Logo 14. PKO Crakowia MaratonCzas na mój pierwszy wyścigu w sezonie 2015. Przez okres zimy i brak startów drzemie we mnie głód rywalizacji, który mam nadzieję eksploduje 19 kwietnia 2015 o godzinie 8:58, bo na tą godzinę został zaplanowany start 14. PKO Cracovia Maratonu dla osób niepełnosprawnych startujących na rowerach typu handbike i wózkach aktywnych (regulamin). Ścigać będziemy się na dystansie 22 km. Start i meta znajdować się będą na Rynku Głównym.
Rower na sezon 2015 - GTM BlackbirdMoje oczekiwania… Trudno teraz mi przewidzieć, jak potoczy się wyścig, mój nowy rower napawa optymizmem, jednak jeszcze nigdy się na nim nie ścigałem i wszystko okaże się w niedzielę 19 kwietnia. Do rywalizacji w kategorii handbike zgłosiło się sporo zawodniczek i zawodników, dlatego emocje na najwyższym poziomie są zapewnione. Ostatnio mocno trenowałem, chociaż na nowym rowerze mam przejechane zaledwie 500 km i jest dla mnie zagadką jak zachowa się organizm w warunkach wyścigu, ale na pewno dam z siebie wszystko i wierzę, że miło będę wspominał tą imprezę.

Trasa 14. PKO Crakowia MaratonProszę, trzymajcie za mnie kciuki, a kto będzie chciał może oglądać relacje z 14. PKO Cracovia Maratonu na żywo w Internecie – mam nadzieję, że pokażą, choć trochę rywalizacji handbike. Transmisja rozpocznie się o godz. 8:45 i potrwa sześć godzin. Relację można oglądać na komputerach oraz różnych urządzeniach mobilnych pod adresem:
http://www.zis.krakow.pl/pl/cracovia-maraton/transmisja-live-z-14-pko-cracovia-maraton/
Auto na sezon 2015Dziękuję też Wszystkim, którzy wspierają mnie w moich działaniach, bez Was mój udział w kolarstwie ręcznym byłby niemożliwy, rower i samochód wyglądałyby zupełnie inaczej, w ogóle wszystko byłoby do d… 😉 Na szczęście los mi sprzyja a marzenia się spełniają… Mykam teraz na rozjazd, sprawdzę, czy wszystko w rowerze funkcjonuje jak należy a jutro przed południem kierunek Kraków…

Share Button
Ten wpis został opublikowany w kategorii Handbike, Sport i oznaczony tagami , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.