Orlen Warsaw Marathon (zapowiedź)

LogoPrzed startem…

Już w niedzielę 26 kwietnia 2015 wystartuje Orlen Warsaw Marathon. Zawodnicy w kategorii hanbike wystartują o godzinie 9:05. W tym roku powalczymy o Puchar Prezydenta RP dla najlepszego zawodnika niepełnosprawnego na skróconym dystansie 20,500 km. Start z Wybrzeża Szczecińskiego, natomiast meta usytułowana będzie na Ursynowie przy skrzyżowaniu ulic Relaksowej i Kabackiej.

WP_20150423_047Będzie to mój drugi start w tym sezonie i drugi na nowym rowerze. Już zawody w Krakowie spełniły moje oczekiwania, a jak pisałem w relacji z Krakowa, gdyby nie pewne błędy mogło być lepiej, o co postaram się w Warszawie, bo i tym razem dam z siebie wszystko, o czym wiedzą osoby, które mnie znają. W zeszłym roku byłem 10. na trasie pełnego maratonu w tym… Pojedziemy zobaczymy 😉 tak czy inaczej już cieszę się, na spotkanie z fajnymi ludźmi i same zawody, a jutro, gdy stanę na starcie, już będę „zwycięzcą”, bo sama możliwość wzięcia udziału w tej imprezie jest moim sukcesem i nie miałbym tej radości gdyby nie pomoc wielu wspaniałych ludzi, za co z całego serca Wszystkim pomagającym dziękuję i proszę trzymajcie za mnie kciuki.

Pozdrawiam…

Share Button
Ten wpis został opublikowany w kategorii Handbike, Sport i oznaczony tagami , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.