Orlen Warsaw Marathon

Skrócony dystans 20,50 km

Wynik-FXOrlen Warsaw Marathon ukończony na 11. pozycji z rekordem osobistym 37:53. Wśród Kobiet wygrała Anna Oroszova, a wśród mężczyzn Rafał Wilk. Gratuluje zwycięzcom i Wszystkim uczestnikom…

Mój start… Orlen Warsaw Marathon na skróconym dystansie 20,50 km był moim drugim wyścigiem na nowym rowerze i… Jest dobrze, a zapewniam, że będzie jeszcze lepiej tylko muszę ogarnąć pewne tajniki jazdy na „leżaku”. Warszawska trasa była dosyć szybka, Medal-FXchoć drobny deszczyk kilku osobom utrudnił jazdę, ale nie zawsze będzie świeciło słońce. Tym razem 90% dystansu pokonałem samotnie, walczyłem z własnymi słabościami i goniącymi konkurentami. Tym bardziej czas, jaki osiągnąłem napawa optymizmem. Kolejny start już za 2 tygodnie, o czym nie omieszkam napisać w oddzielnym wpisie…