W drodze do Tokio

fot. PAP Bartłomiej Zborowski

„W drodze do Tokio” tak brzmi motto, które Firma Dem’a Promotion Polska opracowała dla akcji, która ma na celu zebranie środków na profesjonalny rower. Rower (handbike) wyprodukuje Firma GTM Mobil Technology, sprzęt ten pozwoli na rywalizację w zawodach międzynarodowych, a docelowo z najlepszymi podczas zmagań na paraolimpiadzie w Tokio, co jest moim marzeniem życia.

fot. GTM Mobil Technology

Serdecznie dziękuję Firmie Dem’a Promotion Polska za zainteresowanie i ogromna pomoc, a Firmie GTM Mobil Technology za wieloletnie wsparcie i podejście do tematu z pełnym profesjonalizmem i zrozumieniem, jesteście w stanie wyprodukować „maszynę”, która będzie na światowym poziomie, a mając wsparcie DEM’a Promotion Polska wiem, że uda się pozyskać środki na rower moich marzeń, bo „W drodze do Tokio” „Marzeniami dosięgam gwiazd” i wiem, że kolejne gwiazdy, marzenia są przede mną i w moim zasięgu.

Pozdrawiam,
Piotr Małek

Share Button
Ten wpis został opublikowany w kategorii Handbike, Sport i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.