Zgrupowanie Sportowe GTM VeloAktiv

zgrupowanie-sportowe-gtm-veloaktivW dniach 5 do 15 września w Ośrodku Przygotowań Paraolimpijskich Start w Wiśle miałem przyjemność uczestniczenia w zgrupowaniu sportowym GTM VeloAktiv. Czas, jaki tam spędziłem potraktowałem, jako bezpośrednie przygotowania do Mistrzostw Polski W Kolarstwie Szosowym Niepełnosprawnych EDF TOUR 2016, które odbędą się w dniach 23-25 września 2016 i wp_20160912_009podczas których będę bronił tytułu mistrza polski. 10 dni, jakie spędziłem był wyjątkowe, raz ze względu na współuczestników, którzy okazali się grupą wspaniałych ludzi, a dwa ze względu na okoliczności ukształtowania terenu i przyrody. Górzyste okolice z pięknymi podjazdami to idealne środowisko, aby na ogniskogórkach potrenować trochę intensywniej, u siebie na Mazowszu niestety takich warunków nie mam. Wiem, że czas, jaki spędziłem w Wiśle wykorzystałem w 100% i myślę, że zrobiłem wszystko, aby jak najlepiej przygotować się do Mistrzostw o efektach przekonam już w najbliższy weekend i mocno wierzę, że będzie dobrze. trening-na-tartanieOczywiście po powrocie postaram się jak najszybciej zamieścić relacje. Warto jeszcze nadmienić, że mieliśmy ogromne szczęście, bo doskonale wstrzeliliśmy się z pogodą, która od drugiego dnia aż do końca pobytu była po prostu bajkowa, prawie cały czas słońce i temperatura w okolicach 26C. Przy okazji dziękuję Rafałowi Szumcowi za widok-podczas-treninguogarnięcie zgrupowania, Firmie GTM Mobil za wsparcie techniczne i sprzętowe, gospodarzom i personelowi ośrodka za gościnę i obsługę, uczestnikom za wspólne treningi, ogniska i rozmowy, a wyjątkowym ludziom z LifeImage777 za sesję zdjęciową, której owoce ukażą się już niedługo.

gtm-veloaktivwycieczka-na-cienkowwp_20160908_013treningszkolenie-z-centrowania-kolapieczenie-kielbasekpark-maszynna-treningulifeimage777-w-akcji
(pełny foto album)

Trzymajcie za mnie kciuki,
pozdrawiam…
Piotrek

Share Button
Ten wpis został opublikowany w kategorii Handbike, Sport i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.