Twój 1 % – moje zdrowie i marzenia…

Witam serdecznie, wpis ten adresuje do Wszystkich ludzi dobrego serca. Spory czas temu w skutek nieszczęśliwego wypadku komunikacyjnego straciłem obie nogi powyżej kolan. Pomimo tego ubytku nie poddałem się i staram się żyć jeszcze bardziej aktywnie niż przed wypadkiem. Moją wielką miłością jest sport, a konkretnie kolarstwo szosowe, czyli wyścigi na rowerach napędzanych siłą mięśni rąk. Jestem wielokrotnym i aktualnym mistrzem Polski w wyścigach ze startu wspólnego i jeździe indywidualnej na czas. Dzięki pomocy wielu dobrych ludzi i własnej pracy zostałem członkiem kadry narodowej i walczę o udział na letnich igrzyskach paraolimpijskich w Tokio. Sport jest dla mnie najlepszą rehabilitacją i sposobem na życie, ale wymaga ogromnych nakładów finansowych, na sprzęt, odżywki, czy dojazdy na zawody. Moje pasje i marzenia nie są podyktowane tylko i wyłącznie egoizmem. Osoby, które mnie znają wiedzą, że swoją wiedzą, doświadczeniem i tym co robię staram sie pomagać i motywuję innych do działania pokazuję, że mimo wszystko można sięgnąć gwiazd.

„Ile dasz, tyle otrzymasz, czasem z najbardziej niespodziewanej strony.”
– Paulo Coelho (Czarownica z Portobello)

PROSZĘ POMÓŻ MI ŻYĆ I SPEŁNIAĆ MOJE MARZENIA

Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Małek, 2887 pomagają mi Państwo spełniać moje marzenia. Wasza pomoc ma dla mnie ogromne znaczenie, za każdą wpłatę serdecznie dziękuję.

Pozdrawiam,
Piotr Małek

Share Button
Ten wpis został opublikowany w kategorii Info i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.