Podsumowanie sezonu 2015

Col-001Kolejny sezon za mną, nowy rower, możliwości, które wykorzystałem, na tyle na ile pozwoliły mi moje umiejętności i środki, które mogłem przeznaczyć na ten nie tani sport. Generalnie sezon 2015 uważam za udany, przede wszystkim obroniłem 2 tytuły Mistrza Polski w kategorii H5, jazda indywidualna na czas i ze startu wspólnego zdobyte w 2014 roku, oprócz tego wiele udanych startów ukończonych na podium i po raz kolejny udało się ukończyć wszystkie zawody, choć nie obyło się bez defektu i to na Mistrzostwach Polski, ale dzięki koledze, który oddał mi swoje około udało się dojechać do mety i to na pierwszym miejscu.

Podsumowanie…

Col-002Podwójny tytuł Mistrza Polski w kat. H5 – jazda indywidualna na czas i start wspólny, przejechane na rowerze 9200 km, spalone 263 000 kalorii, spędzone na rowerze i basenie ponad 400 godzin. Teraz przede mną przygotowania do sezonu 2016, o czym napiszę w oddzielnym wpisie.

Chciałem jeszcze serdecznie podziękować Wszystkim, którzy mnie wspierali podczas całego roku, dziękuję za kibicowanie, odwiedzanie mojej strony www, wpisy, polubienia i udostępnianie na Facebook’u, wiarę we mnie, dziękuję też za wsparcie materialne, które jest nieocenione, bez Waszej pomocy wszystkie moje działania w sporcie byłyby bardzo ograniczone, albo wręcz niemożliwe, jesteście kochani i jeszcze raz bardzo dziękuję!

Pozdrawiam…
Piotrek

Share Button
Ten wpis został opublikowany w kategorii Handbike, Sport i oznaczony tagami , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.