X Bieg Piastowski

Jubileuszowa X edycja Biegu Piastowskiego z Kruszwicy do Inowrocławia (21,097 km) odbyła się przy wreszcie wspaniałej pogodzie. Niestety w kalendarzu 13-ty niektórym przyniósł pecha i tak jeszcze przed startem Bogdan Król miał awarię, która uniemożliwiła start, natomiast mój kolega z teamu Artur Graczyk, z którym byliśmy na czele i powiększaliśmy przewagę nad rywalami na 10 km złapał „kapcia”, co spowodowało, że nie mógł osiągnąć dobrego wyniku, a trzeba dodać, że Artur był faworytem. Cóż, w sporcie oprócz umiejętności trzeba mieć też szczęście, a tego dnia było ono po mojej stronie, dodatkowo pomimo przechorowanego tygodnia czułem się nadzwyczaj dobrze, co było widać na trasie i po wyniku. Pierwsze miejsce bardzo cieszy, szkoda tylko, że zabrakło trochę do życiówki na dystansie półmaratonu, ale razem z nową ramą, którą już kocham, pracujemy nad formą i mam nadzieję zaowocuje to jeszcze lepszymi czasami, co do ramy to serdecznie dziękuję Firmie GTM Mobil za możliwość testowania tego wspaniałego prototypu, już jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej…

Tradycyjnie serdecznie dziękuję organizatorowi za umożliwienie rywalizacji osobom z niepełnosprawnościami, kibicom za wspaniały doping na starcie, trasie i na mecie, a Wszystkim zawodnikom za wspólną rywalizację.

12 pozycja/e
Share Button
Ten wpis został opublikowany w kategorii Handbike i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.